براساس قیمت :
دسته بندی
برند
رنگ

نمایش 1 - 12 کالا از 178

اسمگ

اسمگ یک تولید کننده لوازم خانگی در ایتالیا است که در گواستالا نزدیک رجیودر شمال  کشور واقع شده است

رنگ، طراحی و تکنولوژی اسمگ از سال 1948 لوازم خانگی نوآورانه ای را برای همه محیط های روزمره طراحی کرده است. دفتر مرکزی در گوآستالا، در امیلیا رومانیا، پایگاهی برای نمایی طولانی از حومه شهر از رودخانه پو واقع شده است. اشتیاق به تحقیق از اینجا شروع می شود. در زمینه اسانس‌های معطر که با محیطی از چهار هزار صنوبر مشخص شده‌اند، نوآوری‌های تکنولوژیکی با فرهنگ کیفیت برای یک فعالیت تمام ایتالیایی تولید لوازم خانگی همراه است.

این برند با ویژگی های طراحی ایتالیایی مانند ظرافت مبتکرانه، اصالت و محصولات با کیفیت شناخته می شود. این جنبه فقط بر اساس یک استایل طراحی نیست، بلکه بیشتر بیانگر خاستگاه خود برند و اشتیاق آن است. عکس های وفادار کشور سبک، لوازم خانگی Smeg، مانند یخچال دهه پنجاه یا اجاق های تمام استیل، به اشیایی تبدیل می شوند که می توانند بر تکامل ذائقه تأثیر بگذارند و روابطی را ایجاد کنند که فراتر از الزامات عملی صرف است. با همین روحیه دقیق است که مشارکت با طراحان و معماران بزرگ شکل گرفت و همزمان، پروژه‌هایی برای توسعه داخلی تثبیت شد، بهتر است سلیقه‌ها و روندها را تفسیر کند.

Smeg دارای 4 کارخانه تولید در ایتالیا است. آزمایشگاه‌های تایید شده آنها، به لطف دانش عمیق خود در مورد مواد و فناوری پیشرفته، نیازهای زندگی معاصر را تفسیر می‌کنند و ویژگی‌های ضروری را در محصولات از جمله دوام، ایمنی، استفاده انعطاف‌پذیر، بهره‌وری انرژی و لذت را بیان می‌کنند. .

آزمایش‌های کنترل فوری و دقیق در کل فرآیند تولید گواهی بر تعهد برند به تضمین اطمینان مطلق است. علاوه بر این، به لطف رابط‌های پیشرفته روزافزون و راه‌حل‌های برنامه‌نویسی مختلف، تک تک لوازم خانگی Smeg با رعایت حداکثر سادگی استفاده و مدیریت هوشمند منابع، نیازهای مختلف کاربر را برآورده می‌کند.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما