براساس قیمت :
دسته بندی
برند
رنگ

نمایش 1 - 12 کالا از 271

اسنوا

اسنوا یک تولید کننده لوازم خانگی ایرانی مستقر در اصفهان ، ایران است . اسنوا یک شرکت ایرانی تولید کننده لوازم خانگی است. اسنوا در سال 1384 در زمینی به مساحت 25000 متر مربع در مورچه خورت اصفهان با تولید انواع فر و کولرهای تبخیری تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر محصولاتی از اجاق گاز تعبیه شده (توکار)، اجاق گاز، مایکروویو ، سینک آشپزخانه ، اجاق گاز و پایه اجاق گاز (پایه رایگان) دارد.

اسنوا برای اولین بار در سال 2005 در زمینی به مساحت 25000 متر مربع در مورچه خورت اصفهان ساخته شد. این شرکت دارای انواع پرس های استروک و هیدرولیک، 60 تن تا 1000 تن، دستگاه های رباتیک رنگ و لعاب الکترومغناطیسی، دستگاه های CNC برای خم و برش، فناوری جوش پلاسما برای اجاق های صفحه ای و سایر تجهیزات مورد استفاده در مونتاژ محصولات مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی حجم تولید روزانه 1500 اجاق گاز ایستاده، 1000 کولر تبخیری و 1500 محصول در سری توکار می باشد. محصولات این شرکت در بازارهای ایران و خاورمیانه موجود می باشد. اسنوا برای اولین بار در ایران و خاورمیانه امکان سفارش محصولات توکار شرکت با رنگ دلخواه را به خریداران ارائه کرده است.در سال 2015، این گروه تصمیم به تغییر نام تجاری اسنوا گرفت و جشنی را برای معرفی آرم، شعار و هویت جدید اسنووا برگزار کرد. به منظور معرفی و راه اندازی برند تازه شده. لوگو و رنگ قبلی سازمانی Snowa قرمز بود، اما از سال 2015 قرمز، آبی و سبز است. همچنین دو شخصیت فانتزی و همچنین رنگ‌های آبی و سبز این لوگو را همراهی می‌کنند. 

یخچال و فریزر دو یار همیشگی و همراه آشپزخونه‌ن که اگه یه روز نباشن کارا پیش نمی‌ره و حتی نمی‌شه آشپزی کرد.

برای پیدا کردن یخچال و فریزر دلخواهتون فقط کافیه یه سر به سرزمین اسنوا بزنین و با مقایسه‌ و بررسی ویژگی‌ها، یخچال و فریزر دلخواهتون رو پیدا کنین.

تلویزیون دریچه‌ای به دنیای جادویی تصویره فیلم‌ها و سریال‌ها توی قاب تلویزیون جون می‌گیرن و رویاها رو می‌سازن!
با گشت‌وگذار توی سرزمین تماشایی اسنوا، تلویزیون دلخواهت رو انتخاب کن!
مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما